Állásajánlataink

A folyamatos fejlődésben hiszünk és abban, hogy ehhez az első és legfontosabb, hogy a megfelelő emberekkel, egy jó csapatban tudjunk dolgozni. Fejlődünk, épülünk, bővülünk – szolgáltatásokban, méretben, létszámban egyaránt.

Hűségesek vagyunk ügyfeleinkhez, megbízható szolgáltatásokat nyújtva nekik 1991 óta. Ezt nem tudnánk megvalósítani hűséges és megbízható munkatársaink nélkül. A Pagát büszke a dolgozóira. Arra is, aki már a cégalapítás óta adja szakértelmét és elkötelezettségét a közös munkához és arra is, aki időközben csatlakozott a céghez.

Nem csak a közös munkát szeretjük, hanem közösen kikakpcsolódni is, ezért gyakran szervezünk csapatépítő programokat a kollégáknak. Családbarát munkahely lévén minden évben családi hétvégén pihenünk rá a nyári szünetre.

Jelenleg az alábbi nyitott pozíciók betöltésére várjuk csapatunk új, lelkes tagját.

Targonca szerelő

Munkakör:

  • belsőégésű és elektromos emelőgépek hibafeltárása és javítása,
  • targoncák eladás vagy bérbadás elötti felkészítése, átvizsgálása,
  • munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület.

Követelmények:

  • emelőgép szerelő, autószerelő, mezőgazdasági gépész, vagy villamossági végzettség és/vagy ismeretek,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
  • megbízhatóság,
  • kreatív, jó probléma megoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • korszerű munkaeszközök és körülmények,
  • családias munkahelyi légkör,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • mobiltelefon,
  • versenyképes, bejelentett jövedelem,
  • stabil fizetési háttér,
  • béren kívüli juttatások,
  • céges rendezvények
  • és sosem hagyunk magadra a problémás szakmai helyzetekben sem!

Előny:

  • szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás és emelőgép kezelői jogosítvány,
  • angol nyelvismeret (nem követelmény),
  • pest megyei lakóhely.

További infó: +361 402 4222
Fényképes önéletrajz küldése: info@pagatgold.hu