"Pagát Gold Zrt - Magyarország valószínűleg legjobb targonca szervize"
nyelv Pagát magyar oldalak Forklift english pages
e-mail: info@pagatgold.hu
telefon: +36 1 402 42 22

Pagát Gold - állásajánlataink

Állásajánlatok nem csak targonca szerelőknek

A csapat. Jó vezetők, jó kollégák, mi egymás között csak pagátosnak hívjuk egymást, már akit befogadtunk. Legrégebbi kollégáink, Csák Peti és Házi (Medve) Laci 20 éve dolgozik nálunk, de már több mint húszan, több mint 10 éve húzzák az igát és persze élvezik a hasznát.

A Partnereink, a tevékenységeink száma szépen nő, így folyamatosan keresünk jó kollégákat, főleg akinek már van targoncás tapasztalata! Ha ilyen, ne habozzon, jelentkezzen elérhetőségeink bármelyikén!

Segédmunkás állásajánlat Pagátgold

Segédmunkás

Feladatok:
- A műhely és a hozzá tartozó épületegyüttes körüli munkák elvégzése (TMK)
- Targoncaszerelők munkájának segítése

Targonca értékesítő állásajánlat Pagátgold

Targonca értékesítő

Követelmények:
- targonca értékesítési tapasztalat
- sikeres előélet

Targonca szerelő állásajánlat Pagátgold

Targonca szerelő

- szakirányú végzettség
- jártasság elektromos targonca szerelésben
- jártasság diagnosztikai szoftverekben

Targonca szervizvezető asszisztens Pagátgold

Asszisztens szervizvezető mellé

- targonca vagy munkagép szerelésben vagy alkatrészeinek beazonosításban szerzett tapasztalat
- Word, Excel ismeretek

Targonca alkatrész technikus Pagátgold

Targonca alkatrész technikus

- targonca szerelésben vagy alkatrész beazonosításban, értékesítésben szerzett tapasztalat
- nyelvismeret előny

Csatlakozzon Ön is a Pagát csapatához!
További info: 30/336-6556
Önéletrajz küldése: info@pagatgold.hu

Szervizünk képekben

Targonca szerviz

Online Hibabejelentő
Ha targoncája meghibásodott, töltse ki hibabejelentőnket, rövidesen felvesszük Önnel a kapcsolatot.Hibabejelentés
Kérje ajánlatunkat!
Targoncák, raklapemelők, alkatrészek és kiegészítők beszerzése; targonca szerviz és targonca javítás. Rövid átfutási idő, garanciával! Ajánlatkérés
Kérdezzen!
Ha anyagmozgatással kapcsolatban bármilyen kérdése van, itt felteheti. Legjobb tudásunk szerint próbálunk segíteni Önnek! Kérdezek!
Visszahívjuk

Ha bármilyen kérdése van targoncákkal kapcsolatban, munkatársunk visszahívja Önt!

Köszönjük! Munkatársunk rövidesen felveszi Önnel a kapcsolatot.

Hírlevél feliratkozás

Iratkozzon fel hírlevelünkre naprakész híreinkért, akcióinkért!

Köszönjük!
Hírlevél jelentkezését fogadtuk!

Mentse el elérhetőségeinket mobiljára QR kódunk segítségével!

Pagát Gold QR kód

Minden jog fenntartva © Pagát Gold Zrt. 1991-2015.Adatvédelem | Felhasználási feltételek | Oldaltérkép | Impresszum